Zobacz, jak producenci trują cię każdego dnia. Oto kilka toksycznych substancji chemicznych, które mogą powodować poważne problemy zdrowotne.

Nie jest zaskoczeniem, że prawie wszystkie składniki kosmetyków, których używamy na co dzień, są wchłaniane przez naszą skórę.

Ludzie stają się coraz bardziej świadomi i uważni na to, co jedzą i jak to wpływa na ich zdrowie. Temat kosmetyków i ich wpływu na ludzkie zdrowie jest wciąż ignorowany.

Produkty do pielęgnacji ciała mogą zawierać nawet dziesięć tysięcy składników. Przeciętna kobieta używa około 515 różnych składników dziennie, aby nadać swojej skórze blask. Większość z tych produktów nie została przebadana pod kątem bezpieczeństwa.

Oto lista 10 substancji rakotwórczych, które większość kobiet wprowadza do swojego organizmu niemal każdego dnia:

1) Ochrona przeciwsłoneczna

Około 70% kobiet stosuje filtry przeciwsłoneczne, aby chronić swoją skórę latem. Zdecydowana większość kobiet nie wie, że palmitynian retinylu jest składnikiem popularnych filtrów przeciwsłonecznych. Może to prowadzić do rozwoju nowotworów skóry.

Na przykład przezroczyste kremy z cynkiem są zdrową alternatywą dla filtrów przeciwsłonecznych. Nigdzie nie jest powiedziane, że drogie kremy z SPF 45 i 50 zapewnią skuteczną ochronę przeciwsłoneczną. Dobrym wyborem jest krem z cynkiem.

2) Środki nawilżające

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!