Za 15 dni spójrz na brzuch, a nie uwierzysz własnym oczom. Proste ćwiczenia, które możesz ćwiczyć również w łóżku.

Jeśli należysz do osób, które wolą ćwiczyć w domu to mam dla Ciebie idealny trening!

Dzięki niemu osiągniesz świetne rezultaty i zgubisz zbędne kilogramy. Co jest ich dodatkowym plusem – możesz wykonywać je we własnym łóżku!

Ćwiczenie nr. 1

Połóż się na plecach, ręce ułóż przy ciele i podnieś nogi tak, aby kolana były pod kątem prostym. Naprzemiennie dotykaj palcami stóp podłoża, raz jedną, a potem drugą stopą. Wykonuj 3 serie po 30 powtórzeń. 

Ćwiczenie nr. 2

Połóż się na plecach, stopy oprzyj na łóżku. Wyciągnij ręce wzdłuż ciała i naprzemiennie dotykaj raz jedną, raz drugą piętę. Wykonuj 3 serie po 24 powtórzenia. 

Ćwiczenie nr. 3

Połóż się na plecach, wyciągnij jedną nogę do przodu, a drugą zegnij w kolanie. Wykonuj ćwiczenie podobne jak klasyczny „rowerek” , ale wstecz w przeciwnym kierunku niż zwyczajnie. Wykonuj 3 serie po 30 powtórzeń.

Teraz zrób 15-sekundową przerwę i wykonaj kolejne ćwiczenia

Ćwiczenie nr. 4

Połóż się w łóżku i ułóż wyprostowane nogi przed sobą, unieś je. Umieść dłonie wzdłuż ciała, ugnij nogi i zacznij je przyciągać w kierunku klatki piersiowej, ale tylko do punktu, w którym pozostaną one ułożone prostopadle do podłogi. Wykonuj 3 serie po 30 powtórzeń. 

Odpocznij ponownie przez 15 sekund.

Ćwiczenie nr. 5

Ustaw się w pozycji jak w poprzednim ćwiczeniu, ale tym razem przyciągaj nogi bliżej klatki piersiowej. Wykonaj 3 serie po 30 ćwiczeń. 

Powodzenia!

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!