Lekarze są zaskoczeni: Weź aluminiową folię i owiń ją nogi a po godzinie zdziała ona cuda.

Folia aluminiowa – wyjątkowy materiał. Leczenie folią było praktykowane w starożytnych Chinach: folię stosowano do biologicznie aktywnych punktów odpowiedzialnych za pracę narządów chorych.

Dziś nauczysz się jak pozbyć się bolącego bólu stawów za pomocą zwykłej folii spożywczej! Wszystko dzięki właściwościom odblaskowym z niesamowitym leczącym efektem … Leczenie stawów folią – Być może, najtańszą metodą, nie powinieneś wątpić w jej skuteczność!

Szczegółowy opis metody, jak można leczyć folią, zawdzięczamy lekarzowi-psychoterapeutowi Wilhelmowi Reichowi. Folia może leczyć przeziębienia, rwa kulszową, osteochondroza szyjki macicy, a nawet dnę!

Folia przyłożona do bolącego miejsca odzwierciedla biologiczne prądy w meridianach energetycznych, z których pochodzą. Wpływa to pozytywnie na chore narządy związane z meridianem, a ból znika.

Jak leczyć?

Wystarczy że nałożysz folię na bolący staw lub kość. Folia musi być nałożona na bolące miejsce z błyszczącą stroną!

Moje stawy bolały regularnie, zwłaszcza gdy pogoda się zmieniała. Patrząc na pochmurne niebo, chciałem wyć z bólu! Ale folia pomogła, po tygodniu takich zabiegów przyszła ulga. Jak się cieszę, że dowiedziałem się o tej cudownej technice!

Rezultaty są zaskakujące! Poinformuj swoich znajomych o tym sposobie!

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!