Z tego warzywa można zrobić domowej roboty syrop, który zadziała lepiej niż jakikolwiek antybiotyk. Nie jest to coś, o czym mówi się w aptece.

Czujesz się, jakbyś miał wirusa? Domowy syrop z buraka może być szybkim i naturalnym sposobem na pozbycie się przeziębienia. Jest świetny na ból gardła i chrypkę.

Jakie są inne jego właściwości? Pomaga wzmocnić odporność i zwalczać zarazki. Łagodzi objawy takie jak kaszel, odkrztuszanie, ból gardła i ułatwia oddychanie. Tak wiele korzyści można znaleźć w jednym produkcie! Jest łatwy w przygotowaniu, nawet jeśli sprawia Ci to trudność.

Istnieje wiele sposobów przyrządzania soku z buraków. Znały je już nasze prababki. Możesz wypróbować je wszystkie i wybrać ten, który najbardziej Ci smakuje. Warto zaznaczyć, że może być on stosowany przez dzieci – jest całkowicie bezpieczny. Ponieważ smakuje wyśmienicie, Twoje dzieci z łatwością go zaakceptują.

Oto trzy najprostsze sposoby na zrobienie soku z buraków. Możesz wypróbować je wszystkie, a następnie wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

  1. Gotuj buraki przez około pół godziny. Gdy ostygnie, dodaj miód do smaku. Aby dodać smaku, można dodać sok z cytryny lub pomarańczy. Do soku można dodać natkę pietruszki.
  2. Weź dużego buraka i pokrój go na kawałki. Po pewnym czasie z buraka zacznie wypływać sok, który można teraz wypić.
  3. Użyj sokowirówki do wyciśnięcia soku, a następnie dodaj miód.

Najlepszy sok jest świeżo wyciśnięty. Nie należy więc robić dużych zapasów. Nadmiar przechowuj przez krótki czas w lodówce. Na zdrowie!

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!