8 naturalnych sposobów na pozbycie się pasożytów z organizmu

Czosnek jest liderem w dziedzinie roślin leczniczych. Jest on naturalnym antybiotykiem. To zioło jest silnym środkiem oczyszczającym, który może usunąć z organizmu wirusy, grzyby i bakterie. Może być również stosowany w leczeniu komórek rakowych i metali ciężkich. Czosnek może być również stosowany do odstraszania pasożytów, takich jak kleszcze, pchły i komary.

2. Goździki

Olejek goździkowy może być stosowany do rozpuszczania jaj pozostawionych przez pasożyty w jelitach. Olejek goździkowy jest jedynym ziołem, które zabija prawie wszystkie jaja pasożytów. Trio orzecha czarnego, piołunu i piołunu przerywa cykl życiowy pasożytów. Goździki mają właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. Olejek goździkowy jest silnie antybakteryjny.

3. Imbir

Świeży imbir jest skuteczny w zabijaniu pasożytów, ale to nie jedyna jego zaleta. Może on również zapobiegać infekcjom.

4. Piołun

Potężną bronią przeciwko pasożytom w układzie pokarmowym jest piołun. Może być stosowany w leczeniu chorób skóry i regulowaniu metabolizmu. Kwiaty piołunu są małe, żółto-zielone. Kwiaty i liście piołunu mogą być stosowane w leczeniu problemów żołądkowych i robaków jelitowych.

5. Tymianek

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!