Od teraz Twoje kwiaty będą mogły się odrodzić. Skuteczna mieszanka z cynamonu do sadzonek.

Środki chemiczne mogą być bardzo drogie i mogą nie działać tak dobrze, jak byśmy chcieli. Nie musisz wydawać dużo pieniędzy na środki chemiczne. Zamiast tego możesz użyć tego, co już masz w domu.

Jak się okazało, cynamon ma wiele wspaniałych zastosowań, nie tylko kulinarnych. Można go również stosować w kosmetyce, pielęgnacji roślin i leczeniu różnych schorzeń. Cynamon jest potężnym ziołem, które dzięki swoim składnikom chroni rośliny przed szkodnikami, takimi jak mrówki i gryzonie.

Odstrasza komary i zapobiega chorobom pasożytniczym. Te problemy można rozwiązać za pomocą jednej łyżeczki.

Rośliny mogą również używać cynamonu, aby pomóc im się zregenerować. Dzięki temu będą mogły się zakorzenić i szybciej rosnąć. Jest odporny na pleśń i grzyby. Jeśli zauważysz oznaki pleśni w swoim ogrodzie, powinieneś natychmiast podjąć działania. Posyp cynamonem dotknięte miejsca, aby szybko zobaczyć rezultaty.

Sadzonki skorzystają z mieszanki na bazie cynamonu. Mieszanka jest doskonałym sposobem na uratowanie sadzonek w złych warunkach.

  • 1/2 litra wody
  • 2 pokruszone tabletki aspiryny
  • 1 łyżeczka cynamonu (10 g).

Pozostaw mieszaninę na 12 godzin. Odcedzić wodę z pojemnika, a następnie umieścić go w innym pojemniku. Pozostawić mieszaninę na 2 godziny przed namoczeniem sadzonek. Umieścić je w taki sam sposób, jak poprzednio.

Aspiryna może być stosowana jako środek pobudzający wzrost korzeni, a cynamon jako środek owadobójczy. Naukowcy dowiedli, że aromat cynamonu może poprawiać nastrój i stymulować mózg. Możesz łączyć pożyteczne z przyjemnym.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!